Toptan Akaryakıt


Farkımız: Shell Ticari Yakıtlar Premium Bayisi olarak; kaliteli yakıtlarımız, emniyetli ikmal operasyonlarımız, ihtiyaca yönelik çözüm odaklı ve yenilikçi yaklaşımımız ile kurumsal müşterilerimizin memnuniyetini sürdürülebilir şekilde en üst seviyede tutmak öncelikli hedefimizdir.

Yakıt teknolojisi, işletmelerin verimlilik ve karlılıklarında gerçek bir etki yaratabilir mi? Bizce evet…

Shell olarak Araştırma ve Geliştirme ’ye sürekli yatırım yapıyoruz. Shell Bilim insanları, araştırmacıları ve mühendisleri; üniversiteler, araç üreticileri gibi farklı sektörlerden de konularında uzman olan kişilerle birlikte daha fazla yakıt ekonomisi, daha uzun ekipman ömrü ve daha gelişmiş yakıt teknolojileri konularında işletmelerin gelişimlerine katkıda bulunacak çalışmalar yürütmektedirler.

Shell Ticari Yakıtlar olarak bu doğrultuda çeşitli sektörlere benzin, dizel, fueloil, kalorifer yakıtı, gazyağı kategorilerinde ürünler temin etmekteyiz. Kaliteli ürünlerimizin yanında bu ürünlerden en iyi verimi alabilmenize yardımcı olması için geliştirdiğimiz çeşitli hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Yakıt Teknolojisi Fark Yaratır


Shell FuelSave Diesel yakıttan tasarruf etmeniz için geliştirildi:

%3’e varan yakıt tasarrufu* - enjektörlerde oluşan birikintilerin oluşumunu önlemeye yardımcı olur

Daha az bakım maliyeti - motordaki paslanmayı önlemeye ve motoru temiz tutmaya yardımcı olur

Daha fazla çalışma saati - daha az köpürme özelliği sayesinde yakıt dolumunu hızlandırmaya yardımcı olur

Daha düşük CO2 emisyonu ve duman - Şirket araç ve ekipmanlarınızdan yayılan CO2 ve siyah dumanı azaltmaya yardımcı olur** 

* Ekipmanın/aracın ömrü boyunca. Yakıt ekonomisi formülü olmayan standart dizelle karfl›laflt›r›ld›¤›nda Shell FuelSave Diesel kullanılarak yoldaki ağır hizmet tipi dizel motorlar tarafından üretilen normal çalışma koşullarında dahili test sonuçları baz alınmıştır. Tasarruf ekipmana / araca, sürüş koşullarına ve tarzına göre değişebilir.

** Ağır hizmet tipi motorlarda Euro III’e kadar, Euro III dahil. 

Müşterilerimizin Shell FuelSave Diesel ile gerçek deneyimlerini keşfedin Sektörlere yönelik teknik broşürleri keşfedin
 

© 2016 ECE Petrol // All rights reserved.

FNP