Taşıt Tanıma Sistemi


Taşıt Tanıma Sistemine ait internet sitesiyle ofisinizden çıkmadan filonuzu rahatça yönetebilir ve birçok avantajdan yararlanarak işinizde kolaylık sağlayabilirsiniz.
Akaryakıt tüketiminizi yönetmenin en verimli ve kolay yoludur.

Araçlarınız ile ilgili detaylı faaliyetlerinize 7/24 giriş imkânı sağlayan online yakıt yönetim platformu sunar.

İstasyonlarda fazla vakit kaybetmeden yakıt ikmali yapmanızı sağlar.

Tüm Türkiye genelinde yaklaşık 1000’e yakın  Shell istasyonu Taşıt Tanıma Sistemi ile kullanıcılarına hizmet vermektedir.

Kullanım sırasında sağladığı faydaların yanı sıra, toplu faturalama kolaylığı ile muhasebeleşmede,  ECE web sitesi üzerinden pdf formatında fatura görüntüleyebilmede, Shell ve/veya ECE web sitesi üzerinden filo, departman veya araç bazında limitlendirmede, Aracınızın günlük, haftalık, aylık ve hangi gün veya günlerde yakıt alabileceğini belirlemede, Web aracılığı ile ( internet sitesi üzerinden) araçlarınızın yakıt alımının kontrolünü sağlamada, Bütün ödemelerin tek bir noktadan yapılması ile de ödeme kolaylığıyla kullanıcılarına birçok avantaj sunmaktadır.

Taşıt Tanıma Ekipmanları


Akıllı Halka: Araç depo kapağının ağız kısmına monte edilir. Aracın nereden, ne zaman ve ne kadarlık yakıt alımı gerçekleştirdiği görüntülenir.  Kilometre sayacına bağlı değildir, kilometre sayamaz.

Akıllı Anahtarlık: Herhangi bir montaja gerek duyulmaz. Anahtarlık şeklinde elde taşınabilir.

Taşıt Kimlik Ünitesi: Araca monte edilir. Kilometre sayacı ile bağlantı sağlanarak her yakıt alımındaki kilometre bilgisini tutar.
 

© 2016 ECE Petrol // All rights reserved.

FNP