Otogaz - LPG


OtoLPG, 1998 yılından bu yana, dünyada varolan en yüksek emniyet standartlarında ve en yüksek ürün kalitesinde Shell İstasyonları`nda tüketicilere sunulmaktadır. Kalite ve emniyetten taviz vermeksizin, Türkiye OtoLPG pazarında pazar payı sıralamasında % 11 ile 3. sıradadır. Shell, şu anda Türkiye`nin hemen her yerinde toplam 298 istasyonda otogaz hizmeti vermektedir.

Dünyada varolan en yüksek emniyet standartlarında inşa edilen istasyonlarımız müşterimize kaliteli hizmet, ürün ve en emniyetli istasyon seçeneklerini aynı anda sunmaktadır. Türkiye OtoLPG pazarında da pazar payı açısından 1 numara olmayı hedefleyen Shell bu hedefine doğru ilerlerken yukarıda belirtilen kalite ve emniyet konularında hiçbir taviz vermemektedir.

LPG`nin Diğer Yakıtlara Göre Üstünlükleri

Otogaz, korbondioksit ve azotoksitler gibi çevreye zarar veren, sera etkisine yol açan zararlı egsozt gazı değerlerinde % 95`e varan oranlarda azalma sağlamaktadır. Ayrıca çevreye sağladığı faydaların yanında ekonomik olması tüketicilere ciddi avantajlar sunmaktadır.

Kilometre başına yakıt maliyetinde % 40`dan fazla tasarruf sağlamaktadır. Otogaz yüksek oktan değeri olan bir yakıt olması nedeniyle karbüratörlüden son nesil çok nokta enjeksiyonlu taşıtlara kadar tüm araçlarda ekonomi, performans ve çevreyi koruma açısından üstün özelliklere sahiptir.

© 2016 ECE Petrol // All rights reserved.

FNP