Kalite Politikası


Shell & Turcas Petrol A.Ş. Kalite Politikası

Tüm çalışanlarımız, bayilerimiz ve mütaahhitlerimizle birlikte temel ilkemiz; müşterilerimizin belirlenmiş ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayan ürünlerimizi ve hizmeti; Shell kalite yönetim sistemi, sağlık, emniyet, güvenlik ve çevre standardlarında; sürekli, tam ve zamanında sağlamaktır.

İş süreç ve faaliyetlerimizdeki etkinliğin sürekli gelişimi ve müşteri memnuniyetinin temini; Genel İş İlkelerimizde ve özümüzde yer alan dürüstlük, ahlaki doğruluk ve insana saygı değerlerimiz temeli üzerine kurulmuştur. Bu değerlerle birlikte; güven, açıklık, takım ruhu, profesyonellik, ve yaptığı işten gurur duyma duygusunun desteklenmesi Şirketimiz için temel öneme sahiptir.

Şirketimiz Çalışanlarının Kalite Yönetim Sistemi ve sistem performansının geliştirilmesi konularında bilgi birikimlerinin arttırılması, iş süreçlerimizin etkin yönetimi ve hedeflerimizin gerçekleştirilmesi amacıyla organizasyonumuzun her seviyesinde, personel eğitimine devam edilecektir ve etkin Kalite Yönetimi'nin sağlanması için gerekli personel, tesis ve kaynaklar kullanıma hazır tutulacaktır.

Shell & Turcas Petrol A.Ş. olarak; ortakların, çalışanların, müşterilerin ve içinde faaliyette bulunduğumuz toplumun güvenini sağlamanın ve bu güveni korumanın; büyüme ve başarımızın devamlılığı için vazgeçilmez bir öneme sahip olduğuna inanmaktayız. Bu güveni hak etmek için, ilkelerimizde belirlenen standardlara uygun davranmaya kararlıyız.

ISO/TS 16949:2002 Kalite Yönetim Sistem belgemiz indirmek için tıklayınız. (95KB)

TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistem belgemiz ve eki indirmek için tıklayınız. (204KB)

© 2016 ECE Petrol // All rights reserved.

FNP