Biz Kimiz?


1988 yılında Türk Petrol Bayisi olarak akaryakıt sektörüne girişimizin ardından, Shell ile tanışmamız; 1990 yılında toptan yağ bayiliği ile devam etmiştir. 1996 yılında hizmete açmış olduğumuz Shell akaryakıt istasyonu ile iş ortaklığımız bütünleşmiştir.

Shell ile istasyon tarafındaki ortaklığımız Mayıs 2004’ te devam ederken, yılı sonuna doğru almış olduğumuz Toptan Akaryakıt ve Taşıt Tanıma Sistemi satış ve pazarlama bayiliği ile ECE PETROL OTO. İNŞ. Ve SAN.TİC.LTD.ŞTİ.’ yi kurduk.

Shell ile istasyon tarafında göstermiş olduğumuz başarı ve samimiyeti aynı şekilde Toptan Akaryakıt Bayiliği ve TTS Pazarlama kısmında da sürdürerek; her geçen yıl katlayarak büyümeye devam ettik.
Amacımız ECE Petrol olarak bu başarıyı her geçen yıl daha ileriye taşıyarak distribütörü olduğumuz “Shell & Turcas Petrol A.Ş ’nin “ Strateji ,Kural ve Prensipleri çerçevesinde Satış ve hizmet kalitemizi arttırarak, kendimizi pazar şartlarına göre geliştirerek , akaryakıt alanında “FARK YARATARAK “ Shell Türkiye' nin EN GÜVENİLİR , EN BAŞARILI PARTNERİ ve Türkiye’deki en iyi akaryakıt satıcısı OLMAKTIR.

© 2016 ECE Petrol // All rights reserved.

FNP