Akaryakıt


SHELL V-POWER
Shell V-Power, Ferrari ile geliştirilen ve Ferrari tarafından tavsiye edilen tek yakıt. Dene ve Hisset!
1Güçlendirilmiş DYNAFLEX teknolojisi içeren Shell’in en iyi performans yakıtı Shell V-Power, Shell’in kurşunsuz ve dizel performans yakıtlarının yeni neslidir. Önceden oluşmuş tortuları temizlemeye yardımcı özelliğiyle motor temizliğinde bugüne kadarki en etkili sonuçları veren yeni Shell V-Power, aynı zamanda motorunuzu korumaya da yardımcı olur. Bu sayede daha fazla verimlilik, daha gelişmiş performans elde etmenize yardımcı olur.
1Shell FuelSave’e kıyasla güçlendirilmiştir. Gerçek etki ve faydalar, aracın türüne, sürüş koşullarına ve sürüş tarzına göre değişiklik gösterebilir. Herhangi bir garanti verilmez.

SHELL FUELSAVE
Yeni Shell FuelSave motorunuzu temiz tutup korumaya ve daha verimli bir sürüş sağlamaya yardımcı olan DYNAFLEX teknolojisi ile geliştirildi.
Shell FuelSave 250’den fazla araç ve 3 milyon kilometreden fazla mesafede yapılan kapsamlı testlerin sonucunda geliştirilen, bugüne kadarki en gelişmiş yakıtlarımızdandır.2 Motor verimliliğini artırmaya yardımcı DYNAFLEX teknolojisiyle, verimlilik için geliştirilmiştir.

GELİŞTİRİLMİŞ SHELL YAKITLARIMIZ 
Verimlilik için DYNAFLEX teknolojisi ile geliştirilen Yeni Shell Yakıtları, bugüne kadar geliştirdiğimiz en gelişmiş yakıtlarımızdır. 3

Shell V-Power Diesel
En iyi temizleme performansımız için DYNAFLEX teknolojisiyle güçlendirilmiş Shell V-Power Diesel, motor performansının %100'e kadar geri kazanılmasına yardımcı olur. 4

Shell V-Power Kurşunsuz
En gelişmiş ve verimli performans yakıtımız Shell V-Power Kurşunsuz, güçlendirilmiş temizleme teknolojisi, motorunuzun performansını desteklerken yakıttan da maksimum enerji almanıza yardımcı olur. Yenilenen formülasyonu ile artık Shell FuelSave Kurşunsuz'a göre 3 kat daha fazla oranda temizleyici ve sürtünme azaltıcı molekül içeriyor.5

Shell FuelSave Diesel
Temiz ve verimli bir motor performansı sunmaya yardımcı olan kir temizleyici moleküller içeren Shell FuelSave Diesel, hem eski hem de yeni dizel motorlardaki kirlere karşı geliştirilen yeni temizleme molekülleri sayesinde daha iyi bir koruma sağlamaya yardımcı olur.6

Shell FuelSave Kurşunsuz
Önceki formüle kıyasla %20 daha fazla sürtünme azaltıcı molekül içeren Shell FuelSave Kurşunsuz, motorunuzun kritik parçalarında anında koruyucu bir katman oluşturarak sorunsuz ve verimli bir şekilde çalışmasına yardımcı olur. 
 

1 Gerçek etki ve faydalar, aracın türüne, durumuna ve sürüş tarzına göre değişiklik gösterebilir. Herhangi bir garanti verilmez.
2 Testler Avrupa ve Asya menşeili büyük otomobil üreticilerinin ürettiği geniş bir otomobil yelpazesi üzerinde 2009 yılından bu yana yapılmıştır. Bütün otomobiller Türkiye'de bulunmayabilir.
3 Daha fazla bilgi için www.shell.com.tr/motorists/shell-fuels.html
4 Shell FuelSave ile karşılaştırıldığında güçlendirilmiştir. DW10B uyarınca gerçekleştirilen endüstri standardı testler altında emme supapları ve/veya yakıt enjektörleri gibi önemli yakıt sistemi bileşenlerinin, performans kaybına yol açan birikintilerden temizlenmesi suretiyle performansın geri kazanılmasına ve temizlenmesine yardımcı olur. Gerçek etki ve faydalar, aracın türüne, yaşına, durumuna ve sürüş tarzına göre değişiklik gösterebilir. Herhangi bir garanti verilmez.
5 Shell FuelSave ile karşılaştırıldığında 3 kat zenginleştirilmiş, daha önceki Shell V-Power formülasyonlarına kıyasla yeni ve geliştirilmiştir. Emme supapları ve/veya yakıt enjektörleri gibi önemli yakıt sistemi bileşenlerinin, performans kaybına yol açan birikintilerin oluşmasına karşı temizlenmesine yardımcı olur. Sürtünme azaltıcı moleküller, motorunuzun kritik parçalarına yardımcı olur. Gerçek etki ve faydalar, aracın türüne, durumuna ve sürüş tarzına göre değişiklik gösterebilir. Herhangi bir garanti verilmez.
6 Daha önceki Shell FuelSave Diesel formülü ile karşılaştırıldığında. Yakıt enjektörü gibi önemli yakıt sistemi bileşenlerinin, performans kaybına yol açan birikintilerin oluşmasına karşı temizlenmesine yardımcı olur. Gerçek etki ve faydalar, aracın türüne, sürüş koşullarına ve sürüş tarzına göre değişiklik gösterebilir. Herhangi bir garanti verilmez.
7 Daha önceki Shell FuelSave formülü ile karşılaştırıldığında. Sürtünme azaltıcı moleküller, motorunuzun kritik parçalarına yardımcı olur. Gerçek etki ve faydalar, aracın türüne, sürüş koşullarına ve sürüş tarzına göre değişiklik gösterebilir. Sürtünme azaltıcı moleküller, motorunuzun kritik parçalarına yardımcı olur. Herhangi bir garanti verilmez. 
*Tüm bilgiler Shell.com.tr adresinden alıntılanmış olup orijinal bilgilerdir.

© 2016 ECE Petrol // All rights reserved.

FNP