Ece Petrol
Kolay Benzin Al

Kolay Benzin Al

Kolay benzin al aracınızdan inmeden akaryakıt alabilir, akaryakıt istasyonunda geçirdiğiniz süreyi kısaltabilir, nakit ödeme, kredi kartı, kasa fişi veya fatura alma gibi işlemler için beklemeden işlemlerinizi tamamlayabilir, konumunuza göre anlaştığınız akaryakıt markasının “En Yakın İstasyonunu” görüntüleyebilir, Kolay Benzin Al uygulamasından geçmiş akaryakıt alışverişlerinizi görebilir, birden fazla kredi kartını Benzin Al uygulamasına ekleyip, akaryakıt alışverişlerinizde istediğiniz kredi kartını kullanabilir, kurumsal firmaların elde ettiği indirimli fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Benzin Al’da bütün yurtiçi kredi kartları geçerlidir. Mastercard, Visa ve Sanalcard ile ödeme yapabilirsiniz.

Benzinal Ve Güvenlik

Benzin Al aracınızdan çıkmadan mobil uygulamanızla ödeme olanağı ile size maksimum güvenlik sağlar. Benzin Al uygulaması içerisinde kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek BDDK izni sahibi olan anlaşmalı bankalar ve kurumlar tarafından muhafaza edilir. İSEÇ (İş Sağlığı, Emniyet ve Çevre) standartları gereği istasyonlarda telefon kullanılması önerilmemektedir. İSEÇ mevzuatına uygun olarak Benzin Al size ödemelerinizi akaryakıt istasyonundan ayrıldıktan sonra hatırlatarak sizin uygun olduğunuz zamanda ödeme yapmanızı sağlar. Aracınıza takılacak olan akaryakıt otomasyonu halkası veya kartı ile istasyon tarafından yapılabilecek yanlış yakıt ikmalini engeller. Benzin Al uygulaması içerisinde kredi kartı bilgileriniz tutulmaz. Kredi kartı türü, numarası, son kullanma tarihi ve cvc gibi bilgiler Benzin Al’ın anlaşmış olduğu bankalar ve yetkili kurumlar tarafından tutulmaktadır. Bu konudaki mevzuat BDDK tarafından belirlenmiş olup Benzin Al’ın iş birliği yaptığı kurumlar bu kurala tabidir.

Benzin Al uygulaması içerisinde kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek BDDK izni sahibi olan anlaşmalı bankalar ve kurumlar tarafından muhafaza edilir.

Benzinal Neden Kullanılmalıdır

Aracınızdan inmeden akaryakıt alabilir, akaryakıt istasyonunda geçirdiğiniz süreyi kısaltabilir, nakit ödeme, kredi kartı, kasa fişi veya fatura alma gibi işlemler için beklemeden işlemlerinizi tamamlayabilir, konumunuza göre anlaştığınız akaryakıt markasının “En Yakın İstasyonunu” görüntüleyebilir, Kolay Benzin Al uygulamasından geçmiş akaryakıt alışverişlerinizi görebilir, birden fazla kredi kartını Benzin Al uygulamasına ekleyip, akaryakıt alışverişlerinizde istediğiniz kredi kartını kullanabilir, kurumsal firmaların elde ettiği indirimli fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Benzin Al’da bütün yurtiçi kredi kartları geçerlidir. Mastercard, Visa ve Sanalcard ile ödeme yapabilirsiniz.

Benzinal Nasıl Çalışır

Gerekli sözleşmelerin imzalanmasının ardından benzinal tarafından aracınıza takılacak akıllı halka veya tarafınıza kargolanacak montajsız anahtarlık veya kartı ile Benzin Al uygulamasına girişiniz sağlanır. Bu sürecin tamamlanmasından sonra sistem aktif hale getirilir. Akaryakıt istasyonundan gittiğinizde ön saha görevlisi cihazınızı pompaya okutarak dolumu gerçekleştirir. BenzinAL ile yakıt alımlarınızı hızlı benzin al, güvenli ve kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz. Sisteme dahil olur iken anlaşmış olduğunuz markanın akaryakıt otomasyon sisteminin (Taşıt Tanıma Sistemleri) geçerli olduğu tüm istasyonlarda uygulamamızı kullanarak yakıt alabilirsiniz.

Benzinala Nasıl Üye Olunur

AppStore ve Google Play’den indirebileceğiniz uygulamamız üzerinden ya da BenzinAl.com.tr adresinden ön kayıt formunu doldurarak üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üyelik işleminin ardından, BenzinAl sizi arayarak ön üyeliğinizi onaylayıp, bilgilendirmeyi tarafınıza yapacaktır. Benzin Al’da ödeme yaptıkça kredi kartlarınızda bonus, parapuan, vadaa gibi puan biriktirebilirsiniz.

Kampanyalar

Anlaşma ile Türkiye'deki tüm Shell istasyonlarından size özel akıllı anahtarlığınızla %5 indirimli akaryakıt alabilirsiniz. Kayıt için "Fiyat Teklifini Gör" butonuna tıklayarak detayları öğrenebilirsiniz. Hem "Benzinal" mobil uygulaması üzerinden hem de web üzerinden kayıt olabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra tarafınıza SMS olarak gönderilen sözleşmeyi onaylamanız gerekmektedir. Şahıs firmasıysanız Bireysel, diğer firma türlerindeyseniz Kurumsal seçeneğini seçebilirsiniz. Kayıt olurken kampanya kodu alanınıza satıcı ID'nizi girmeniz gerekmektedir. LPG alımlarında geçerli değildir. Aracınızın şirket üzerine kayıtlı olması gerekmemektedir. Akaryakıt alımında kota yoktur. Ön kayıt oluşturarak cihazınızı teslim aldıktan sonra kullanılması gerekmektedir. 

Sorunlar ve Çözümleri

Olası tüm problemleriniz ve sorularınız için, hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında 0216 313 28 28 numaralı telefonumuzu arayabilir, 0533 1587766 nolu whatsapp hattına mesaj iletebilirsiniz. Ayrıca uygulama içerisinde yer alan "Üye Mesajları" bölümünden de mesajlarınızı iletebilirsiniz. 24 saat içerisinde tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

İnternetten Benzin Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

İnternetten benzin alırken nelere dikkat etmeliyiz sorusunun cevabı internetten benzin almayı tercih edenlerin sıkça kullandığı ve sorduğu bir sorudur. Akaryakıt otomasyon sistemi ile entegre çalışan Benzinal, benzin istasyonlarında aracınızdan inmeden kolayca akaryakıt alabilmenizi sağlayan bir mobil ödeme sistemidir.

Güvenli Benzin Al

Güvenli Benzin Al filonuzun akaryakıt istasyonunda geçirdiği süreyi kısaltır, nakit ödeme veya kredi kartının filo içerisindeki dolaşımını, kullanıcı veya 3. şahıslar tarafından su istimal edilmesini engeller, kasa fişi veya fatura alma gibi işlemler için akaryakıt istasyonunda geçirilen süreyi ortadan kaldırır, Benzin Al uygulaması ile filonuzun geçmiş akaryakıt alışverişlerini görüntüler, birden fazla kredi kartını Benzin Al uygulamasına ekleyerek akaryakıt alışverişlerinizde istediğiniz kredi kartı kullanılır, filonuzun akaryakıt tüketimine istinaden indirimli fiyat ve/veya yakıt avantajı sağlar. Aracınızdan inmeden ve sıra beklemeden akaryakıt almak mı istiyorsunuz? Kredi kartı işlemleri size gereksiz ve uzun mu geliyor? Artık tüm bunlara gerek kalmadan, hızlı, güvenli Benzin Al ile akaryakıt alabilirsiniz

Hızlı Benzin Al

Hızlı Benzin Al gerekli sözleşmelerin imzalanmasının ardından filonuzdaki araçlara takılacak olan akaryakıt otomasyon ürünlerinin takılması ile sisteme girişiniz sağlanır. Bu sürecin tamamlanmasından sonra sistem aktif hale getirilir. Şirket veya ilgili departman yetkilisinin akıllı telefonuna indireceği Benzin Al uygulamamız ile ödeme onayları verilir. Yetkili kişi dilerse bu alımlar için otomatik ödeme talimatı da verebilir. Benzinal appi ücretsiz indirebilir ve başvuru yapabilirsiniz. Yakıt alımlarınızı benzinal uygulaması ve cihazı üzerinden yaptığınız sürece sistem kullanımı, cihaz bedeli vs ücretlendirmesi olmayacaktır.

Dökme Akaryakıt Başvuru Formu

TTS Akaryakıt Başvuru Formu